O nás

Vítáme vás na našich stránkách a také na společné cestě za zdravým životním stylem a kvalitními českými potravinami.
V loňském roce jsme rozvezli více než 1000 bedýnek, plných čerstvé, české zeleniny a ovoce té nejvyšší kvality našim zákazníkům, kteří se pravidelně těší na čerstvý přísun vitamínů. Přidáte se k nim?

A takto začala naše cesta...

Příběh bedýnek s čerstvým ovocem a zeleninou od malých farmářů se u nás začal psát v roce 2015. Naše rodina se však zabývá prodejem potravin už od roku 1992. A když jste přímo u zdroje, nemůžete si nevšimnout, že na českém trhu chybí čerstvá a kvalitní zelenina a ovoce přímo od českých farmářů. Stačilo navštívit několik farmářů a probrat s nimi dovážku čerstvých potravin z farmy přímo domů k zákazníkům a nebylo proč váhat. Bedýnky tak poprvé spatřily světlo světa a své první nedočkavé zákazníky.

Nákup s příběhem

Našim cílem je nejen zásobovat české zákazníky bedýnkami, které jsou plné sezónního ovoce a zeleniny, ale také si je vyslechnoutvyhovět jejich přáním a potřebám a přinést jim radost v podobě čerstvého kvalitního jídla od českých farmářů. Sdílejte s námi vaše potřeby, přání, nebo recepty a zážitky. Těšíme se na vás.

 

 

Vyhledávání

Obsah bedýnky

V bedýnce je:
0 položek
Celková cena:
0 Kč
kosik